Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Etkin Medikal Hakkında

Hakkımızda

Ameliyathaneterligi.com.tr sitesi Etkin Medikal firmasının resmi sitelerindendir. Etkin Medikal firması olarak 1999 yılından beri sağlık sektörünün içinde yer almaktayız. Piyasanın ihtiyacı doğrultusunda talepleri karşılamak için 2006 yılında istanbul’ da kurulmuştur. Bir çok ayak sağlık ürününde üretim yapan firmamız hastane, sağlık merkezleri, temiz odalar, elektronik üretim tesisleri ve laboratuvarlar başta olmak üzere birçok sektör için antistatik ameliyathane terlikleri ve ESD terlik standartlarında ürünleri FALCON markası bünyesinde üretimine devam etmektedir.

Çözüm Ortağınız
  • İhale, doğrudan temin ve toptan fiyat ihtiyaçlarınızda
  • İhracat ve anahtar teslim projelerinizde
  • Laboratuvar, sağlık merkezi ve hastane projelerinizde
  • Üretim sisteminizde antistatik ameliyathane terliği ve ESD terlik ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız

Falcon marka üretimini yaptığımız antistatik ameliyathane terliği ürünlerimiz ile özel projelerinizde güvenilir çözüm ortağınız.

Merak Ettikleriniz
Toptan ve ihracat Özel Fiyatları Nasıl Öğrenebilirim?

Falcon antistatik otoklavlanabilir ameliyathane terliği ürünlerimizi 12 farklı renk ve 2 farklı model olarak üretimini yapmaktayız.
ihracat özel, proje bazlı, ihale ve doğrudan temin için firmamızdan size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.
Teklif isteğinize tam anlamıyla dönüş yapabilmemiz için aşağıdaki bilgilerin tarafımıza mail ile veya talep form ile iletilmesi gerekmektedir.
* Firma cari bilgisi (ünvan, adres, ilgili kişi, vergi dairesi, vergi numarası, mail)
* Alım adeti bilgisi ( varsa renk ve numara detayları)

Toptan ameliyathane terlik teklifi talep formu için tıklayınız.
Veya info@etkinmedikal.com mail adresine mail atınız.

Perakende satışınız var mı? Ürünlerinizi nereden alabiliriz?

Falcon marka otoklavlanabilir ve yıkanabilir antistatik ameliyathane terliği ürünlerimizin perakende satın almak için ortopedikterlik.com veya ladyfalcon.net resmi satış sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
Online sipariş vermek için ameliyathane terliği sayfamızı ziyaret ediniz.

Falcon antistatik ameliyathane terliği üretimi ile gerek yerli gerekse uluslararası bir çok fuara katıldık. 2006 yılında başlayan serüvenimiz ile günümüze geldiğimizde 80 in üzerinde ülkeye ihracatı gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca Türkiye’ de gerek proje gerekse ihale ile yüzlerce satışta bulunduk.

Gerçek anlamda tüm yüzeyinde antistatik barındıran ameliyathane terliği üretimimizde özel ölçüm cihazlarımız ile en doğru ve kalitede ürün üretmeyi, satışı ve satış sonrası desteği önem vermeyi ilkemiz haline getirdik.

Hali hazırda 12 farklı renk seçeneği ile Türkiye’de en zengin renk kartelasına sahip olan markamız birçok kalite belgesine sahiptir.

Üretici Firma Garantili Ameliyathane Terlikleri

12 farklı renk seçeneği ile en zengin renk kartelası..

Antistatik ameliyathane terliği renk seçenekleri; Beyaz, kırmızı, yeşil, açık mavi, saks mavisi, lila, pembe, sarı, turuncu, siyah, lacivert ve gri renkleri.

Ameliyathane terliği modelleri ise; atkılı ve atkısız olarak ikiye ayrılmaktadır.

İhracat, Toptan ve İhale Fiyat Teklifi İçin Tıklayın..
Perakende Online Sipariş Vermek İçin Tıklayın..

Ayrıca 2006 yılında zayıflama terliği üretimi ile başlayan üretim hayatımız bugün birçok farklı ayak sağlık problemine çözüm üretmek için şekil almıştır. Ürün portföyümüzde topuk dikeni, halluks valgus, diyabet, dennis brown, düz taban ve çukur taban ayak sağlık problemleri için tabanlık, terlik,ayakkabı ve sandalet modelleri mevcuttur.

Sağlıkla kalın,

Etkin Medikal

Misyonumuz
  • Uluslararası piyasada pazar payımızı arttırmak.
  • Kaliteyi ön planda tutarak üretim yapmak.
  • Yaşama ve insana değer katan ürünler üretmek.
  • Yeni tasarımlar ve arge çalışmaları ile sektörde farklılık yaratmak.
Vizyonumuz

Falcon marka ile hastane, sağlık merkezleri, temiz oda, elektronik ürün fabrikaları ve laboratuvarların ihtiyaçları doğrultusunda kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretim yapmak, marka değerimizi daha da yukarılara taşımak.

Whatsapp
Etkin Medikal Destek
Etkin Medikal Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz? (Ameliyathaneterligi.com.tr)
1