Ameliyathane Terliği Lacivert

134 Derecede Otoklavlanabilir !
* İhale Özel Fiyatlar
Ameliyathane Terliği Lacivert

Lacivert Ameliyathane Terliği

Anti-statik ameliyathane terliği üretimi yapan firmamız Falcon marka ile 12 farklı renkte en çok renk seçeneğine sahip markasıdır. 2006 yılından beri binlerce ameliyathane terliği ürünümüzü Dünya’nın birçok ülkesine ulaştırdık. Lacivert renkli ameliyathane terliği modelimiz çok yoğun satışı yapılan ürünler arasında yer almaktadır.

Ameliyathane Terliği Kullanım Alanları

Tüm yüzeyinde anti statik barındırması ile kalitesini ispatlamış Falcon ameliyathane terlikleri hastane ameliyathanelerinde cerrah ve hemşireler tarafından kullanılsa da farklı bir çok alanda kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. temiz oda, catering, sağlık merkezleri, veterinerler, laboratuvarlar, temizlik firmaları, oteller vb.. gibi bir çok farklı sektörde kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır.

Ameliyathane Terliği Fiyat Avantajları

Uygun fiyatı ve uzun süre kullanım imkanının yanı sıra anti statik, anti bakteriyel, yıkanabilir ve otoklavda steril edilmesi gibi özellikleri firmalar ve kullanıcılar açısından önemli kullanım amaçları arasındadır.

Falcon Marka Özellikleri

Antistatik Ameliyathane Terliği Özellikleri
 • Terlikler tek parça olup %100 copolymer kauçuk bileşiminden üretilmiştir.
 • Ürün tüm yüzeyinde anti statik mevcuttur.
 • Buharlı otoklavda 134 dereceye kadar dayanıklıdır ve 90 derecede yıkanabilir.
 • Eter, ester, alkaliler, hafif asitler, güçlü asitler ve yağlara karşı dayanıklıdır.
 • Ürün ultra viole ve gamma ışınlarına mukavimdir.
 • Terlik iç tabanında uzun süre ayakta sabit çalışmak zorunda kalındığında kan dolaşımının hızlanması için terliğin içinde minik kabarcıklar mevcuttur.
 • Ürünün ayna altı bölümünde terlemeyi önleyici direk teması engelleyen tepecikler vardır.
 • Taban üst kenarında havalanmayı sağlayan karşılıklı delikler vardır.
 • Terlikler üstten dökülen sıvıların (kan, ifrazat gibi sıvıların) deliklerden içeri sızmasını engeller özellikte yukarı konik şekilde imal edilmiştir.
 • İç tabanı ortopedik özelliktedir.
 • Topuk yastık etkisi yapabilme özelliğindedir.
 • Terlik tabanı sert ve kesici cisimlerin ayağa batmasını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Kuru zeminde ve suda kaymaz, terlik altında kaymayı önleyici özel tasarım vardır. İz bırakmaz.
 • Sabit duruşta sağa sola rahat dönülebilir.
 • Yürürken ayaktan çıkmaz.
 • Terlikler antifungal, antimikrobik ve antibakteriyel hammaddeden üretilmiştir. Bakteri barındırmaz.
 • Koku yapmaz.
 • Maksimum esnetebilme değeri % 870 dir.
 • Ürün CE ve ISO 13485 belgelerine sahiptir.
 • Terliğin üzerinde anti statik ibaresi mevcuttur.
 • Terlik üzerinde kurumun tercih ettiği isim v.b. kabartma şeklinde yazılabilir.
 • Aşınma ve kullanım hataları hariç her türlü imalat ve işçilik hatalarına karşı bir yıl garantilidir.
 • Unisex numara: 35-36, 37-38, 39-40, 41-42, 43-44, 45-46
 • Renk: Lacivert, yeşil, açık mavi, saks mavisi, kırmızı, beyaz, siyah, turuncu, pembe, sarı ve liladır.
Falcon ameliyathane terliği özellikleri
Ameliyathane Terliği Lacivert Görselleri

Falcon ameliyathane terliği üretimimizde anti statik oran seviyesine çok önem vermekteyiz. Son teknoloji anti statik ölçüm cihazlarımızla sürekli ölçümleme yapmakta ve gerçek değerlerinde anti statik ajan ile ürünlerimize değer katmaktayız.

Anti statik ameliyathane terlik şartnamelerinde anti statik olması gerektiği yazmasına rağmen malesef çoğu hastaneden bizi kapı elektrik çarpması ile aramaktalar. Ve Falcon anti statik terliklerini kullanmaya başladığımızdan sonra bu çarpılmalardan kurtulduk denmektedir. Nedeni gerçek oranlarda anti statik kullanılmasıdır. Hem insan hem makine kalibrasyon ayarlarının bozulması ve birçok maliyetin önlenmesi için statik elektriğin kontrolsüz boşalımının önüne geçilmesidir. Aşağıdaki anti statik oran şemamız ile ESD terlik ve anti statik ameliyathane terliği ölçüm oranlarımızı inceleyebilirsiniz.

Antistatik Terlik Tablo
Videolu Ürün Anlatımı!
Ameliyathane Terliği Videolu Anlatım

Falcon marka ürünümüzün videolu anlatımında anti statik ameliyathane terliği renkleri, modelleri, kullanım yerleri, ürün özellikleri, ESD ve anti statik oranların ölçümü vb.. bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Esd terlik ile anti statik ameliyathane terlik arasındaki farkı net olarak anlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Ameliyathane Terliği Nerelerde Kullanılır?

Anti-statik ameliyathane terliği ürünleri için bir çok farklı sektör mevcuttur.

Kullanım Alanları

* Ameliyathaneler
* Laboratuvarlar
* Temiz Odalar
* Temizlik personelleri
* Oteller
* Steril ve Non-steril alanlar
* Medikal ve sağlık firmaları
* Pastaneler
* Elektronik ürün üreten fabrikalar ( ESD terlik )

Falcon Ameliyathane Terliği Kaç Kez Otoklavlanabilir? Otoklav Süreleri Nedir?

121 derece 15 dakika ve 134 derece flash sterilizasyonda 3 dakika otoklavlanabilir. Otoklav sürelerine uyarsanız en az 200 kez otoklavlanabilir.

* Otoklav sterilizasyonu için yeterli sıcaklık, basınç ve süreler 121°C için 1 atm ve 15 dakika, cihaz boşken çalıştırıldığında total süre 40 dakika; 134°C için 2 atm ve 3 dakika, cihaz boşken çalıştırıldığında total süre 20 dakikadır.

Çamaşır makinası veya raflı otoklavda yıkama torbası ile kullanın. Eğer otoklav sadece terlik için üretilen otoklav ise torbasız kullanılabilir.
Not: Dikey Tip Otoklav Makinesi Kullanmayın !

Ameliyathane Terliklerinizde Gerçekten Antistatik Var mı? İşe Yarıyor mu?

Ürettiğimiz her terliğin anti-statik ölçüm cihazlarımız ile ölçüm yapıyoruz. Anti-statik ameliyathane terliklerimiz vücutta sürtünmeden dolayı oluşan statik elektriğin kontrolsüzce dışarı atılımını engeller. Böylece kullanılan makinaların kalibrasyon sorununun önüne geçilir Ayrıca kapı çarpılması tarzında insan çarpılmalarının önüne geçilmek için anti-statik terlikler önemli bir üründür. Hem makine hem de çalışan insanların güvenliği için anti-statik terlik kullanımı önemlidir.

Falcon anti-statik ameliyathane terliği ve ESD terlik arasındaki farkı anlatan test ölçüm cihazımız ile ölçüm yaptığımız videomuzu izlemenizi öneririz. Ürün anlatımı ve anti-statik test ölçümü videomuz

Falcon anti-statik ameliyathane terliği ürünlerimizin içerisinde ve tüm yüzeyinde 10(8-9) anti-statik oranı mevcuttur. ESD terlik ürünlerimizde ise bu anti-statik oranı 10(6-7) seviyelerindedir.

Ameliyathane Terliği Yıkanabilir mi?

Ameliyathane terliği modellerimiz 90 dereceye kadar yıkanabilir özelliklerine sahiptir.
Minimum sürede ve sıkma programı kullanmadan yıkanmalıdır.

Ayak Ölçümüzü Nasıl Tespit Ederiz? Terliklerin Ağırlığı Nedir?

Falcon anti statik ameliyathane terliği ürün çift ağırlıkları ve ayak numarası uzunlukları aşağıda belirtilmiştir. Baş parmak ve topuk arasındaki uzunluğu mezura ile ölçmeniz yeterlidir.

35-36 numara: 480 gram , 23 cm
37-38 numara: 530 gram , 24 cm
39-40 numara: 580 gram , 25,30 cm
41-42 numara: 660 gram , 26,80 cm
43-44 numara: 730 gram , 28 cm
45-46 numara: 820 gram , 29,50 cm

İhale için Hazır Teknik Şartnamemiz

İhale veya doğrudan temin için yukarıdaki teknik şartname linkine tıklayarak hazır teknik şartnamemize ulaşabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kopyala yapıştır yöntemiyle şartnamenizi hazırlayabilirsiniz.

En iyi Antistatik Ameliyathane Terliği: Lacivert Renkli Ürün ile Hijyen ve Güvenlikten Ödün Vermeyin!

Ameliyathane ortamlarında hijyen ve güvenlik, en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle, doğru ekipman seçimi büyük önem taşır. Lacivert renkli antistatik ameliyathane terliği, en iyi seçeneklerden biridir. Bu ürün, ameliyat ekiplerine hijyenik ve güvenli bir çalışma ortamı sunar.

Lacivert renkli antistatik ameliyathane terliği, statik elektrik birikimini engelleyerek elektronik cihazların güvende tutulmasını sağlar. Ayrıca, üst düzey sterilizasyon gerekliliklerine uygun olarak tasarlanmıştır ve ameliyathane ortamlarında hijyeni en üst düzeyde sağlar. Ameliyat ekipleri için konforlu bir kullanım sunan bu terlik, kaymaz tabanı ve dayanıklı malzemeleri ile güvenli bir giyim deneyimi sunar.

Lacivert renkli antistatik ameliyathane terliği, şık ve profesyonel görünümü ile ameliyat ekiplerine tarz ve güven verir. Ameliyathane ortamında güvenliğin ve hijyenin önemli olduğu bu alanda, en iyi seçeneklerden biri olarak öne çıkar. Lacivert renkli antistatik ameliyathane terliği, sağladığı üstün performans, rahatlık ve şıklık ile ameliyat süreçlerinde güvenilir bir seçimdir.

Hijyen ve güvenlik konusunda ödün vermek istemeyen ameliyat ekipleri için lacivert renkli antistatik ameliyathane terliği, en iyi tercihlerden biridir. Profesyonel görünümü, kullanım kolaylığı ve üstün performansı ile ameliyat ortamlarında öne çıkar. Lacivert renkli antistatik ameliyathane terliği, ameliyat ekiplerinin hijyen ve güvenlik standartlarını en üst düzeyde karşılayan bir seçimdir

Hemen Satın Al !
Hemen Sipariş Verin !

Falcon marka antistatik ameliyathane terliği ürünlerimizi 24 saat açık sanal satış sitemizden güvenli bir şekilde sipariş verebilir diğer renk ve modellerimizi inceleyebilirsiniz.
Online Sipariş için Ortopedikterlik.com

Ürün Teklif Formu

  Şartnamenizi ekleyebilirsiniz Maks.1 mb (png,jpg,rar,zip,pdf)

  08.03.2023
  720
  Ziyaretçi Yorumları (5)
  1. Hakan Şahin dedi ki:

   antistatik ameliyathane terlikleriniz çok kaliteli teşekkürler.

   1. admin dedi ki:

    Biz teşekkür ederiz.

    1. Nilgün kul dedi ki:

     İyi ve rahat ortopedik Ameliyathane terliği

  2. Ferdi dedi ki:

   Güzel ve rahat terlikler yıllardır Falcon marka kullanıyorum.

  3. Zeynep dedi ki:

   Antistatik ameliyathane terliği olarak hastanede yıllardır Falcon marka kullanıyoruz. Gerek rahatlık gerek uzun süreli kullanımı çok faydalı. Ayrıca daha önce kullandığımız ameliyathane terlik markalarında sürekli elektrik çarpmaları ile karşılaşıyorduk Falcon marka antistatik ameliyathane terlikleri kullanmaya başladığımızdan beri bu çarpılmalar yok oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Whatsapp
  Etkin Medikal Destek
  Etkin Medikal Destek
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz? (Ameliyathaneterligi.com.tr)
  1